Sprawdź co robimy dla Ciebie i dla otoczenia

Nagrody

Energetyczne nagrody na „Planecie Energii”!

10 zwycięskich klas wygrywa dwudniową wizytę mobilnego centrum nauki „Planeta Energii” w swojej miejscowości albo wyposażenie sali lekcyjnej w nowoczesny sprzęt multimedialny o wartości 30 000 złotych. 

W miasteczku na gości czekają:

  • fascynujące eksperymenty i doświadczenia,

  • film 3D,

  • multimedialne zabawy i quizy z nagrodami oraz wiele innych energetycznych atrakcji.

Co ważne – miasteczko mogą odwiedzać nie tylko laureaci konkursu, ale także najmłodsi uczniowie szkół podstawowych z okolicy, a w godzinach popołudniowych wszyscy chętni mieszkańcy.

DJI_0059.jpg

Zwycięskie klasy otrzymają także laptopy z oprogramowaniem i zestaw edukacyjnych klocków pomocny w dalszej nauce. Do każdego ucznia z nagrodzonej klasy trafią też zabawki dydaktyczne oraz film o elektrowni wodnej i książka „W krainie prądu elektrycznego”.

Planeta Energii w Lesznie (3).jpg

Uczniowie 50 wyróżnionych klas otrzymają edukacyjne zabawki, książkę i film, które zabiorą małych naukowców do świata energii elektrycznej, oraz dyplomy. Wyróżnionym klasom zapewniamy także bezpłatny transport do mobilnego centrum nauki „Planety Energii” (do 120 km).

Planeta Energii w Gdańsku (4).jpg

Nauczyciele biorący udział w konkursie otrzymają certyfikaty, a wszyscy uczestnicy – pamiątkowe dyplomy. 

Planeta Energii w Lesznie (14).jpg

Planeta Energii w Lesznie (10).jpg

W ramach konkursów i quizów przeprowadzanych w mobilnym centrum nauki najbardziej aktywne dzieci otrzymują planetowe upominki, a każde dziecko odwiedzające miasteczko otrzyma nagrodę gwarantowaną – książkę „W krainie prądu elektrycznego”.

Planeta Energii w Kartuzach (47).jpg