Zapraszamy na warsztaty online o przyrodzie i bioróżnorodności - czwartek 26.10 o 18:00

Zapraszamy na przyrodniczy webinar Planety Energii! Każdy kto chce poszerzyć swoją wiedzę o bioróżnorodności lub ma pytania związane z bieżącą edycją programu, będzie miał możliwość udziału w warsztatach online z naszymi ambasadorami w czwartek 26 października o 18:00.

Spotkanie poprowadzą nasi ambasadorzy: dziennikarka i pisarka Katarzyna Stoparczyk, edukatorka i podcasterka przyrodnicza Aneta Chmielińska, biolog i ornitolog Krzysztof Konieczny oraz specjaliści od fok, fauny i flory Bałtyku, pracownicy Stacji Morskiej im. Profesora Krzysztofa Skóry Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

W warsztatach będzie mógł wziąć udział każdy chętny nauczyciel na facebooku i youtube Planety Energii. Program szkolenia przewidywać będzie bloki tematyczne poświęcone nowoczesnej i angażującej edukacji przyrodniczej dzieci, przyrodzie Bałtyku oraz temu jak można nauczać najmłodszych o naszym morzu. Uczestnicy dowiedzą się też jakie miejsca w internecie warte są polecenia dla urozmaicenia zajęć z uczniami.

Spotkanie będzie miało na celu także zainspirowanie nauczycieli do przeprowadzenia lekcji nt. bioróżnorodności z wykorzystaniem materiałów z PlanetaEnergii.pl. Przewidziano także sesję pytań i odpowiedzi z udziałem ambasadorów Planety Energii.

Zapraszamy w czwartek o 26 października  godz. 18:00 - prosimy zarezerwować w swoich kalendarzach około 2 godziny na to wyjątkowe spotkanie.


Kliknij i sprawdź stronę transmisji online


 

Mecenas projektu:

logo-grupa-energa

Patronat honorowy:

Patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki
01 znak podstawowy kolor biale tlo
lp logo pl a1 (1)

Patronaty medialne:

TVP3 2016
logo DB nowe (1)
RG logo na bialym